Bize Ulaşın! 0216 504 72 27 | [email protected]

Hakkımızda

Complus

COMPLUS olarak bilişim sektöründe, 2004 yılından bu yana kurumsal işletmelere uçtan uca çözüm sunmaktayız.

COMPLUS kurumsal firmalara, kaynaklarını en verimli şekilde kullanılmasını sağlayacak bilişim sistemlerinin, yazılımlarının seçimi ve uygulanmasında; üretim, hizmet, satış konularında, işlerini e-iş platformuna taşımalarında süreç ve teknoloji danışmanlığı yapmaktadır.

Tüm işlerin elektronik ortama geçirilmesi ile yönetim kadrosunun bu sayede aldığı hazır ve on-line raporlar ile karar destek mekanizmalarının zamanında işleyip aksaklıkların hızlı tespiti, iş fırsatlarının hızlı olarak görülüp bu doğrultuda doğru iş stratejilerinin belirlenmesi konularında yol gösterici olmakla beraber, bu konularda profesyonel hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti COMLPUS’ın servis anlayışının temel unsurudur. 7×24 kesintisiz hizmet anlayışı ile müşterilerimizin en zor anlarında yanındayız. Uzman kadromuz ile verdiğimiz kaliteli hizmet ve başarılarımızın altında yatan en önemli etken ise müşterilerimizin bize duyduğu güvenden aldığımız güçtür. Bu güvene layık olmak ise birinci görevimizdir.

COMPLUS müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, söz konusu faaliyet alanları içerisinde uzman kadrosu ile projelendirip, en iyi ürünü ve hizmeti en uygun fiyata sunma çabasındadır. Firmamızdan teklif istemek sureti ile göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder, konu ile ilgili her türlü tamamlayıcı bilgi için daima hizmete hazır olduğumuzu belirtiriz.